De gemeente wil de huldiging van FC Groningen woensdagavond in het Stadspark feestelijk en veilig houden. Daarom gelden er op de Drafbaan allerlei huisregels.
Het meebrengen van drank in blik, glas, plastic of pakjes is niet toegestaan. Er kan alleen met op het terrein verkrijgbare munten worden betaald. Fietsen moeten worden geplaatst in de rekken bij de ingangen. Voor auto’s zijn er diverse parkeerterreinen rond het Stadspark. Verkeersregelaars zorgen ervoor dat dit goed verloopt.
De hekken gaan om 17.00 uur open. De spelers worden rond 19.00 uur op de drafbaan verwacht. Het programma, met veel muziek en toespraken, duurt tot rond 21.00 uur. Er worden rond de 30.000 fans verwacht.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Bekijk reacties
Je kunt niet verwachten dat het organiseren van allerlei feestjes die grotendeels om het in het hoofd gieten van alcohol draaien, geen schadelijke gevolgen voor de prefrontale cortexen van de bewoners van je stad heeft.
Al dat gezuip zal er toe leiden dat bijvoorbeeld vanavond mensen in die massa hun emoties minder goed kunnen remmen en geweldadig worden, met zwaar vuurwerk en andere projectielen gooien (toen we laatste keer promoveerden vlogen bij de huldiging op de Grote Markt ook een aantal volle bierflesjes de menigte in).
Twee avonden voor Koningsdag, Koningsdag, 5 mei, huldiging, Swinging Groningen en straks weer Noorderzuip; als het Westen ten onder gaat, is dat idioot vele gezuip de hoofdoorzaak.
(En ja, ik heb me zondag met een slok op prima vermaakt in de Kuip).
Goed doordrinken jongens! Het tekort van het bevrijdingsfestival moet weggezopen worden.
De volgende domme opmerking van marcje. Wordt je niet moe van je zelf.
Het 'ongeveer' 21:00 uur wordt weer ruim genomen. Leuk hoor, feest, maar er zijn ook gewoon een heleboel mensen en kinderen die willen/moeten slapen. Dus na al die feesten tot laat op een rij, ben ik er wel even klaar mee.