Foto Erwin Otten. Donar - Den Bosch
Donar heeft dinsdagavond in Den Bosch een modderfiguur geslagen. De Groninger basketballers werden in de eerste finalewedstrijd compleet weggespeeld door SPM Shoeters: 93-54.
Vanaf het begin werd Donar overlopen. Na ruim 3 minuten was het al 18-0. Lance Jeter pakte al snel zijn derde persoonlijke fout, en Den Bosch denderde door. Kees Akerboom maakte in het eerste kwart 13 punten. Het kwart eindigde bij 30-9.
In het tweede kwart wist Donar de tegenstander weliswaar beter af te stoppen, maar was zelf niet bij machte om de achterstand in te lopen. Bij rust was het 47-24.
In het derde kwart liep Den Bosch verder uit, en na ruim 6 minuten was Donar gedubbeld, bij 62-31. Het kwart eindigde bij 69-38. Ook in het vierde kwart verslapte Den Bosch niet, zodat het verschil nog groter werd.
Topscorers bij Donar waren Maarten Bouwknecht en Ross Bekkering met beiden 14 punten.
De stand in deze ‘best of seven’ is nu 1-0 voor Den Bosch. De tweede wedstrijd is komende donderdag in Martiniplaza.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…