www.ringgroningen.nl
De Bedumerweg is weer helemaal open voor het autoverkeer. De aansluiting met de noordelijke ringweg was de afgelopen twee weken dicht.
Dit vanwege de aanleg van een rotonde. Het bedrijventerrein De Hoogte heeft door de rotonde een eigen aansluiting gekregen.
Bijna alle nieuwe aansluitingen vanaf de Bedumerweg op de noordelijke ring zijn nu klaar. Het is nog wachten op de weg richting de Eemshaven. Dat kan pas als de Noordzeebrug helemaal klaar is. Dat moet eind dit jaar het geval zijn.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…