Twee wedstrijden in de play-off om het landskampioenschap volleybal tussen het Zwolse Landstede en Lycurgus zijn verplaatst. Dit vanwege een mogelijke live uitzending van Studio Sport.
Het gaat om de derde en vijfde en laatste wedstrijd in Zwolle. Die worden nu op zondag 26 april en zondag 10 mei gespeeld. Beide wedstrijden beginnen om 14.00 uur.
Ook de kaartverkoop is gestart. Landstede en Lycurgus hebben afgesproken dat er voor de bezoekers van de uitspelende club 150 kaarten beschikbaar zijn.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…