Categorieën: Sport

Forse nederlaag Be Quick 1887 tegen Quick’20

In de hoofdklasse C  verloor Be Quick 1887 zondag in Oldenzaal met 6-2 van Quick’20. In deze wedstrijd stond niets meer op het spel.

Na 18 minuten stond Quick´20 al met 3-0 voor. Luc Stolker, Frank Eulderink en Jacco Zwier scoorden voor de effectieve ploeg uit Twente. Be Quick kreeg daarna kansen met onder meer een bal op de lat van Rick Heim.

Na rust scoorde Be Quick via Daan Driever wel. Jacco Zwier tekende daarna voor de 4-1. Vervolgens kregen beide ploegen een strafschop. Aron Strengholt scoorde voor de Groningers en Loed Keizer voor Quick´20. Reuven Niemeijer bepaalde de 6-2 eindstand.

Andor Heij

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

37 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

56 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden