Foto: Sebastiaan Scheffer
De Bedumerweg is vanaf donderdagavond 22.00 uur twee weken lang afgesloten voor het verkeer. De oorzaak van de stremming zijn werkzaamheden aan de Noordelijke ringweg.
“Aan het einde van de Bedumerweg gaan we een rotonde aanleggen”, vertelt woordvoerder Marie-Lou Gregoire van de provincie Groningen. “Deze rotonde moet de schakel worden tussen de Bedumerweg en de op- en afritten van de Ringweg.”
Door de afsluiting gelden er verschillende omleidingroutes. Zo rijdt het verkeer, dat normaal via de Bedumerweg de stad verlaat, nu via de Eikenlaan en de Zonnelaan. Voor fietsers geldt er een omleiding via de Soendrastraat en de Cortinghpoort. Vanaf 13 mei 22.00 uur is de weg weer toegankelijk.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Al die Limburgers die hier maar wegen afsluiten.... moet niet te gek worden hoor.
Had erger gekund, het hadden ook van die rare Brabo's kunnen zijn.