Foto: Sebastiaan Scheffer
Ruim vierduizend reacties. Zoveel brieven kregen ze binnen bij de bouwmarkt Bauhaus van mensen die reageerden op de vacature om te werken voor het bedrijf. “Het voelt ontzettend goed, om op zo’n manier in Groningen te beginnen.”
In november ging de eerste paal de grond in van het gebouw dat aan de Scandinaviëweg verrijst. “Inmiddels staat het casco, en de komende weken zullen we het water- en wind-dicht maken, zodat we dan kunnen beginnen met de afwerking”, vertelt vestigingsmanager Herwin Oost vol trots. “Deze ruimte is misschien wel het meest bijzonder”, zegt de manager terwijl hij wijst naar nu nog een lege ruimte. “Hier komt namelijk een drive-in. Mensen kunnen met hun auto of busje naar binnen rijden, de materialen inladen, en vervolgens afrekenen.”
Oost is trots op het verloop van de bouw. “We liggen helemaal op schema, hebben geen vertraging, dus we hopen dit najaar de deuren voor het publiek te kunnen gaan openen.”
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…