foto: Sjoerd Rumpt
Het proces rond de moord op prostituee Mariyana Lenarova in januari 2013 is opnieuw aangehouden. Dat bleek vrijdag tijdens de pro forma-zitting bij de Groninger Rechtbank.
De advocaat van de 46-jarige verdachte Fokko F. vindt dat de man eerst moet worden onderzocht. De 43-jarige Bulgaarse werd in haar peeskamer in de Vishoek vermoord. De verdachte zegt zich van het voorval niets te kunnen herinneren omdat hij onder invloed van antidepressiva verkeerde.
Tijdens een maanden durend onderzoek krijgt de verdachte opnieuw antidepressiva toegediend, waarna zijn reactie daarop wordt onderzocht. De verwachting is dat het proces na de zomer hervat wordt.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…