Foto Andor Heij. PKC'83- Omlandia
De subtopper in de eerste klasse E van het zaterdagvoetbal tussen PKC’83 en Omlandia uit Ten Boer werd met 3-0 gewonnen door PKC’83.
Door twee fraaie doelpunten van Michel Boonstra en Ifeay Gorissen kwam PKC met 2-0 voor. Nog voor de pauze besliste Boonstra de wedstrijd: 3-0. Na de rust waren de beste kansen voor PKC’83, maar gescoord werd er niet meer.
Oranje Nassau kwam op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen Bedum. Voor ON scoorde Ezra Schrijver. Na rust kwam Bedum langszij. PKC’83 steeg naar de vijfde plaats. ON zakte naar de zevende positie.
Erdem Yeni vond het prettig om met 3-0 de rust in te gaan
Michel Boonstra schoot de eerste er lekker in
Trainer Bennie de Jong voelde de wind de goede kant op staan
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…