Foto: Sebastiaan Scheffer
Treinreizigers tussen Groningen en Zwolle moeten maandagmiddag rekening houden met een extra reistijd van ongeveer een half uur. De oorzaak is een seinstoring.
De storing begon rond 15.45 uur. Door het euvel kunnen de seinen tussen Assen en Hoogeveen niet goed bediend worden. Dit betekent dat er tussen de beide stations minder treinen kunnen rijden.
Spoorbeheerder ProRail heeft inmiddels een storingsploeg ter plaatse gestuurd. De verwachting is dat de problemen rond 16.30 uur verholpen zijn.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…