Categorieën: 112

Man heeft hard- en softdrugs op zak

Surveillerende agenten hebben vrijdagmiddag een 29-jarige man zonder vaste verblijfplaats aangehouden voor het bezit van harddrugs.

De dienders zagen in de Haddingedwarsstraat twee mannen staan die zich verdacht ophielden. Toen zij op het tweetal afstapten ging de 29-jarige man er al rennend vandoor. Hij werd uiteindelijke in een café aan de Nieuwstad aangetroffen. Daar bleek dat de man drie bolletjes met harddrugs en een hoeveelheid hasj en weed bij zich had.

De man is overgebracht naar het politiebureau. De drugs zijn in beslag genomen. De 29-jarige kon na verhoor weer naar huis met een proces-verbaal op zak.

Gert van Akkeren

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

14 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

54 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden