Categorieën: 112

Krattendief opgepakt

Een 29-jarige inwoner van Groningen werd zondag in een supermarkt in de stad aangehouden toen hij daar enkele gestolen bierkratjes inleverde.

De kratjes waren vermoedelijk uit de tuin van een woning aan het Badhuisplein gestolen. Hij werd betrapt toen hij daar kratten wilde stelen. Eerder die week waren al een paar kratten uit de tuin verdwenen. Dezelfde ochtend waren bij de Grote Beerstraat ook lege kratjes weggenomen.

Gewaarschuwde agenten zagen later de vermoedelijke verdachte met enkele lege bierkratjes een supermarkt ingaan. Nadat hij ze voor wisselgeld had omgeruild, werd de 29-jarige aangehouden.

Betsie Meijer

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

3 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

6 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

49 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden