Het studentensportcentrum ACLO krijgt een extra locatie in de voormalige KPN borg bij het hoofdstation. De vestiging gaat in september open.
De ACLO wilde al lang graag een vestiging in het centrum. Op de begane grond worden groepslessen gegeven en kan aan fitness gedaan worden. Ook studentensportverenigingen kunnen de begane grond gebruiken.
In de rest van het gebouw gaan studenten wonen van het University College Groningen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Mooi zo.
Een eerste stap naar de sloop van dat afschuwelijke pand dat zo kinderachtig gevormd is naar een telefoonboek, en dat de stedenbouwkundige middeleeuwen onder Gietema en de narcistische middelmatige misantroop Koolhaas vertegenwoordigt.
U bent goed bezig ,voor de studenten . ik had dit ook al voorgesteld . wat is het niet mooier dan alles in een , wonen sporten en vervoer , en vlak in het centrum . de moderne student wil dit toch . er staan nog meer van deze gebouwen . je stapt uit de trein en je bent thuis . Maar een ding ,regels voor huisvesting , een Huis meester , en met pasjes werken , geen vreemden toelaten ,fietsen niet tegen het pand zetten . Geweldig dat dit is gedaan . zo hebben de woon wijken geen overlast . vriendelijk groeten . Uniek voor Groningen .