foto: Schoenenreus.nl
De Schoenenreus is overgenomen door twee internationale bedrijven: CA Global Partners en GA Europe. Dat meldde RTV Oost zaterdag.
Schoenenreus werd eind januari failliet verklaard. Dat was de tweede keer in korte tijd, na het faillissement in 2013. In de overeenkomst is opgenomen dat 17 tot 20 van de 121 winkels geopend blijven.
Vrijdag werd de overeenkomst met de beide internationale bedrijven gesloten. Ze nemen de voorraad en de bedrijfsmiddelen over en gaan de komende tijd bekijken hoe het verder gaat met Schoenenreus. Het is de bedoeling om eerst de voorraad te verkopen en dan te bekijken of er een nieuwe collectie kan komen.
Een woordvoerder van de bedrijven gaat maandag kennis maken met het personeel. Of en welke winkels in Groningen open zullen blijven is nog niet bekend.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Dankzij een duit in het zakje door de belastingbetaler kan dit verliesgevende concept in stand blijven.
De bottleneck zijn de klanten.
Als de klant geen behoefte heeft aan de schoenenreus dan houdt het toch op.
Kunstmatige redding.