Er moet meer worden gedaan voor het behoud van oude kerken in de provincie Groningen. Dat vindt de ChristenUnie in Groningen.
De partij organiseert over twee weken een minisymposium in Thesinge om de toekomst van Groninger kerken op de agenda te zetten. De CU wil dat behoud van religieus erfgoed in de provincie beter op de kaart wordt gezet. Groningen staat wereldwijd bekend om haar bijzondere kerken en orgels. Steeds minder kerken zijn in gebruik en het onderhoud is kostbaar. Zeker nu sommige kerken ook last hebben van aardbevingsschade.
De ChristenUnie vindt dat de provincie samen met de beheerders en gebruikers van de kerken gaat kijken naar nieuwe mogelijkheden voor het gebruik van de gebouwen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…