Categorieën: Nieuws

Winkels zondags open tot 10 uur ’s avonds

De winkels in de stad mogen sinds 7 december elke zondag open zijn van 12 uur ’s middags tot 10 uur ’s avonds.

Om dit feestelijk in te luiden, is de gemeente samen met de Groningen City Club de campagne “Alle dagen welkom” gestart.

Groningen moet een levendige en aantrekkelijke plek zijn om te verblijven en te winkelen. Met de winkels open en een leuk activiteitenaanbod moeten er meer mensen uit de regio en Duitsland in de Stad komen.

Betsie Meijer

Bekijk reacties

  • Volgens mij is er nog geen enkele winkel die van dit recht gebruikt maakt (tot 10 uur) Er zijn een paar AH's open tot 20.00u

  • Gewoon idioot! Eerst al die Zondagsopening en nu ook nog tot 22.00 uur. Wie gaat er nu in vredesnaam winkelen om 22.00 uur Zondagavond? Hoe gek moet je dan zijn? Echt D'66!

  • Dat niet alleen, maar een kleine zelfstandige (veel daarvan gevestigd in de Folkingestraat) kunnen zulke tijden niet eens aanbieden. De vraag is dan welke meerwaarde er is voor de ondernemer: ik denk dat deze vrij gering zijn.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden