Categorieën: Nieuws

Kinderen reizen gratis bij Arriva in kerstvakantie

Kinderen onder de twaalf jaar kunnen in de kerstvakantie gratis met de treinen en bussen van Arriva reizen. Arriva hoopt zo in de toekomst meer kinderen in de trein te krijgen.

Voorwaarde is wel dat ze begeleid worden door een volwassene. Een speciaal ticket hiervoor is te vinden op de website van Arriva.

Er zijn wel enkele uitzonderingen. Zo kan er niet gratis gereisd worden op de Waddeneilanden en met enkele belbussen.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Nou ....goede actie Arriva.
    U kijkt goed naar Uw concurrent Qbuzz.
    Bij deze vervoerder kan men al een poos kinderen GRATIS meenemen.
    Met exact dezelfde voorwaarden als bij "jullie actie"
    Het enige verschil is..dat de kinderen GRATIS mee actie van Qbuzz gewoon doorgaat OOK NA de vakantie.
    Misschien een ideetje ( klantvriendelijkheid) voor Arriva.??

    • Volgens mij kunnen kinderen tot 12 jaar ook niet gratis meereizen bij de NS en dat is toch wel HET bedrijf achter QBuzz. Dus Arriva is hier klantvriendelijker dan de NS.
      Ik weet dat je het woord spreekt van de hand die je voet René (heb eens ergens vernomen dat jij buschauffeur bent of was bij QBuzz).

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden