foto: limaoscarjuliet / Flickr.com
GroenLinks wil dat er een financiële regeling komt voor alleenstaande studerende ouders.
Het gaat veelal om jonge moeders met studiefinanciering die zelfs met een bijbaan het inkomen hebben van de bijstandsnorm. Omdat zij studeren hebben zij geen recht op allerlei inkomensondersteunende zaken zoals de witgoedregeling.
GroenLinks vindt dat deze groep niet tussen het wal en schip mag vallen. GroenLinks heeft inmiddels vragen gesteld aan het stadsbestuur.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Een studerende moeder met maximale aanvullende beurs en leningen krijgt €1453.68 per maand. http://www.duo.nl/Images/Bedragen_2014_SF-HO_tcm7-24577.pdf
Het collegegeldkrediet moet je er wel aftrekken, omdat dat alleen bedoeld is voor collegeld, kosten die iemand in de bijstand niet heeft (uitzonderingen daargelaten).
Laat de bijbehorende vaders maar dokken. Belachelijk dat de maatschappij er weer voor op zou moeten draaien.
Als er een bijbehorende vader is zonder inkomen krijgt de moeder zelfs nog iets meer :p