Categorieën: 112

Stadjer mishandelt winkelmedewerker

Een 20-jarige Stadjer is dinsdagmiddag in het winkelcentrum Hooge Meeren in Hoogezand aangehouden voor mishandeling van een winkelmedewerker.

De man kwam de winkel binnen met een klacht over een daar gekocht artikel. Hij werd vervolgens boos op de medewerker die hem te woord stond. De Groninger sloeg en spuugde hem en duwde hem omver tegen een kledingrek. Toen een collega tussenbeide kwam verliet de boze klant de winkel.

Dankzij het signalement dat de medewerkers gaven kon de verdachte korte tijd later worden ingerekend. Later op de dag kon hij weer gaan, met een dagvaarding op zak. De mishandelde medewerker heeft aangifte gedaan.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

7 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

8 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

9 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

9 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

10 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

11 uur geleden