Categorieën: Nieuws

Renovatie stadion Esserberg rond

Stadion Esserberg, de thuisbasis van voetbalvereniging Be Quick 1887, wordt vanaf het voorjaar voor bijna vijf ton opgeknapt. Dat hebben gemeente en voetbalclub afgesproken. De renovatie zal anderhalf jaar lang duren.

Behalve de restauratie van de historische tribunes, die een gemeentelijk monument zijn, komen er vier nieuwe kleedkamers en worden de gebouwen energiezuinig gemaakt. De hoofdtribune wordt toegankelijk gemaakt voor minder validen.

De renovatie kost 467.000 euro, waarvan Be Quick via subsidies 43.000 euro bijeen heeft gebracht. De kosten worden gedrukt door er werkleerproject van te maken met zo’n 25 personen, voor het grootste deel jongeren. Be Quick is al tijden bezig om de renovatie rond te krijgen.

André Huitenga

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

19 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

54 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden