Twee mannen hebben zondagochtend ingebroken bij een juwelier in de Gelkingestraat. De politie heeft inmiddels één van de verdachten ingerekend.
De mannen werden gestoord door voorbijgangers toen ze zondagochtend rond half acht met een moker een raam van de zaak insloegen. Ze gingen er vervolgens vandoor richting de Oosterstraat. Ze zouden een flinke buit bijeen hebben gegraaid. De ene verdachte is waarschijnlijk blank, de andere is een donkergetinte man, gekleed in onder meer een zwart leren jas.
De politie heeft enkele uren later, met hulp van een speurhond, één van de verdachten aangehouden in een pand aan de Oosterstraat. De ander is nog voortvluchtig. Vermoed wordt dat hij zich nog in de binnenstad bevindt. De politie heeft een helikopter ingezet om hem op te sporen.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
In etalages liggen altijd nep sieraden van bladgoud.