Om verkeersopstoppingen na een ongeval snel te helpen oplossen is deze week in Groningen het Incidentsmanagement ingevoerd.
Het betreft een initiatief van Groningen Bereikbaar, waarin samengewerkt wordt door de politie, de meldkamer, de verkeerscentrale, Rijkswaterstaat en provincie en gemeente Groningen. Bij Incidentsmanagement gaat het erom dat na een ongeval de weg zo snel mogelijk wordt vrijgemaakt zodat het verkeer weer kan doorstromen. Dat bespaart veel maatschappelijke kosten.
Om het wegennet in de stad vanuit de verkeerscentrale nog beter in de gaten te houden, wordt volgend jaar het aantal camera’s langs de ringwegen fors uitgebreid.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
Bekijk reacties
Goede zaak. Nu nog de bruggen in het centrum doordeweeks dicht houden voor de pleziervaart.