Categorieën: Sport

Renovatie Esserbergstadion niet eerder dan voorjaar

De renovatie van het Esserbergstadion begint op z’n vroegst in het voorjaar. Dat meldt voorzitter Dick Osinga van Be Quick 1887 in het blad van de voetbalclub.

Over drie maanden neemt de gemeenteraad waarschijnlijk een definitief besluit over de renovatie. Dan volgt de aanbesteding en de voorbereiding op de bouw. Dit duurt ook nog minimaal twee maanden.

De tribunes van het monumentale Esserbergstadion worden opgeknapt, net als de kleedkamers er onder. Be Quick had gehoopt dat de renovatie al in september had kunnen starten. Het duurde langer, omdat de gemeente steeds een verantwoording van de financiën van Be Quick wilde zien.

Andor Heij

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

20 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

37 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden