Categorieën: 112

Jongen (17) slaat 13-jarig meisje in elkaar

Een 17-jarige jongen werd donderdagavond opgepakt wegens mishandeling van een 13-jarig meisje op het Harm Buiterplein bij station Europapark.

De jongen schopte en sloeg het meisje. Een beveiligingsbeambte zag het en greep in. Hij hield de jongen vast tot de politie arriveerde. De 17-jarige moest mee naar het politiebureau.

Het slachtoffer heeft aangifte gedaan. De aanleiding van de mishandeling is nog onduidelijk.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Marc, hebben ze daar niet het Poortje voor? Wat een mafkees, moet zelf eens goed aangepakt worden.

  • Wel bijzonder om zonder enige kennis van zaken al precies weten wat een mogelijk passende straf zou moeten zijn.

    • Iedereen kan lezen wat er gebeurd is jackyboy..zou jij misschien ook eens moeten doen voordat je hier reageert.

  • Jack rara reactie van je. Hoe het ook is en wat er gebeurd is daar gaat het niet om. Een vrouw slaan is gewoon een teken van zwakte. Wees dan een kerel en sla een van je eigen soort. Maar daar zijn deze figuren vaak te laf voor en zijn zielepoten als ze zelf kleppen krijgen.

  • Ik denk dat er maar een is die nu zijn excuus moet aanbieden en dat ben jij. Ik weet niet hoe je er bij komt met je moskee. Volgens mij ben je met iemand anders in de war.

  • Geachte redactie

    Als ik een commentaar lever dat DE trol "@Jac" weer een DROL ( opmerking tegen chris over de moskee) legt in deze discussie, zou ik graag willen dat mijn reactie ook geplaatst wordt.

    Een open en vrije discussie ( wat het OOGTV als platform bied)... mag niet beperkt worden door de beperking van anderen ( sommige van de moderator/s) en hun onvermogen ..

    Let wel... dat is mijn VRIJHEID van denken en mijn mening.

    Het onvermogen (hun vrijheid van denken en ageren) beperkt door regeldruk geloof cq beperkte/andere beleving van normen en waarden, zullen en moeten nooit ten koste gaan van de VRIJHEID van mening.
    Excuses alvast, voor de mensen die wel ruimdenkend ( in mijn beleving) kunnen zijn.

    Ook weet ik dat sommige misleidende, mijn commentaren als beledigend zullen lezen en opvatten.
    Het zij zo ..men weet niet beter.

    Even terugkomend op het geloof die TROL krijgt het wel weer voor elkaar "als afleidend issue" aangaande bovenstaande discussie gericht aan @Chris, maar ik stem geen VVD ..of PVDA. dat doen alleen de vazallen.

    Ik stem PVV...( stemde) laatste verkiezingen stemde ik op de SOPN. http://www.sopn.nl/

    Tjah ...stenig me maar..
    verguis me maar..
    maak mij maar belachelijk ..in
    ( wat NU NOG)!!!
    beschouwd wordt als vrije pers..Radio tv OOGTV enz enz..
    Toemaar..Toemaar ..ik de gek..!!
    Die het anders ziet "MEER" ziet ..dan de doorsnee aardbewoner.
    hahah ( kom maar op) hahaha

    Maar ik zie het als een voordeel
    Dat maakt mij toleranter dan de gemiddelde onwetende ..
    In alle vrijheid verwacht ik een discussie die we vrij zouden moeten houden binnen alle geloven.
    Niet beperkt door intolerant denken en bemoeienis van andere "radicale" aanhangers van welk geloof dan ook.
    Terugkomend op bovenstaand artikel
    Er zal een duidelijk constructief gesprek gevoerd moeten worden met de jongeman.
    Misschien is een Imam een oplossing ?
    Ik heb begrepen dat deze hoogopgeleide mannen/geestelijken, de jongeren uitstekend kunnen motieveren.
    Om niet bedolven te worden met commentaren kan een dominee of pater ook als aanspreekpunt dienen.

    Laten we van dit ( kennis)feit gebruik maken en ons niet laten verassen.

    Met( zoals altijd) voor iedereen een vriendelijk groet.

Recente berichten

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

16 minuten geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

2 uur geleden

Gemeente: ‘Voorlopig geen probleem voor dierenambulance in zero-emissiezone’

Volgens het gemeentebestuur heeft de Dierenambulance Groningen voorlopig geen ontheffing apart nodig voor de zero-emissiezone…

2 uur geleden

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

3 uur geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

3 uur geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

4 uur geleden