Donar heeft ook de tweede thuiswedstrijd van het seizoen verloren. Tegen de Port of Den Helder Kings werd het donderdagavond voor slechts 1940 toeschouwers 63-67.
De thuisploeg speelde zonder de geblesseerde Craig Osaikhwuwuomwan, maar met de herstelde Ross Bekkering. In de eerste helft waren de verschillen nog klein: 13-15 na het eerste kwart, 33-29 bij rust.
Na rust ging Den Helder agressiever verdedigen, terwijl Donar verkeerde keuzes maakte in de aanvallen en vaak balverlies leed. Halverwege het derde kwart was het al 36-42, en aan het eind van het kwart 43-51. In de eerste anderhalve minuut van het laatste kwart liep Den Helder vlot uit naar 43-58, en met nog 4 minuten op de klok werd het maximale verschil van 17 punten bereikt: 48-65. Toen geloofden de Noord-Hollanders het wel, en lieten ze Donar in de slotseconden nog terugkomen tot 4 punten.
Topscorers bij Donar waren DeJuan Wright met 16 punten en Mark Ridderhof met 12 punten.
Donar staat op de zesde plaats in de eredivisie met 2 punten uit 3 wedstrijden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…