Stieneke van der Graaf
Stieneke van der Graaf uit Groningen wordt lijsttrekker van de ChristenUnie bij de Provinciale Statenverkiezingen in maart.
Gedeputeerde Henk Staghouwer uit Briltil staat op de tweede positie. De derde en vierde plaats zijn voor de huidige Statenleden Rinze van der Born uit Haren en Gerrit Jan Steenbergen uit Delfzijl.
Vijf en zes zijn de nieuwkomers Hilma Oudman-Dam uit Stitswerd en Fredric Geijtenbeek uit Groningen. De CU heeft drie zetels in de Staten.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…