Een 42-jarige man uit Groningen is maandagmiddag op de Oosterweg ingereden op een parkeerwachter van de gemeente die een bekeuring wilde uitschrijven. De 42-jarige is door de politie aangehouden.
De man had zijn wagen op het trottoir geparkeerd en was een eetgelegenheid ingegaan. Toen hij naar buiten kwam, zag hij hoe de parkeerwachter een bekeuring aan het uitschrijven was. Toen de Stadjer vroeg of hij bekeurd werd en de parkeerwachter dit bevestigde, schold hij hem uit en beledigde hem.
De 42-jarige stapte daarna in zijn auto, reed hard op de controleur in en stopte enige centimeters voor hem. De controleur die op dat moment met zijn rug tegen een muur stond haalde de politie erbij.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Zelf heel duidelijk een fout maken en je dan afreageren op iemand die gewoon zijn werk doet.
Wat een kleinzielig mannetje. Hoop dat hij een flinke extra rekening gepresenteerd krijgt.
nou..ik zou zeggen..4 jaar strafkamp..
tjonge..jonge..jonge..
;)
Weer een overdreven reactie van zo'n boa, hij werd niet eens geraakt! Irritante mannetjes blijven het toch..
Het ligt aan de auto!
Mijn auto wilde dat laatst ook doen maar door cordaat optreden van mij werd erger voorkomen.
Ik heb de auto ingeruild.. misschien was het dezelfde!
Auto's die een neiging hebben tot foutparkeren, kun je maar beter naar de sloop brengen. Kost je een fortuin aan boetes.
Pfff wat een heethoofd. Lever die rijbewijs maar tijdje in en ga cursusje angermanagement doen.
Tamelijk bedreigend een auto die hard op je in komt rijden als je tegen een muur staat.
Dader zal er wel weer met een "foei" van de rechter van afkomen.
Moi
(Voor mijn part geven ze BOA ook een vuurwapen. Tijd dat de Tokkies even duidelijk wordt gemaakt dat de staat de baas is)
Het verstrekken van vuurwapens lijkt me niet zo'n goede suggestie. Pepperspray kan ik me wel iets bij voorstellen.
Van vuruwapens komen alleen maar ongelukken.
Boa's met vuurwapens?? Niet doen! Die schieten zichzelf nog in hun voet.