Categorieën: Nieuws

“Ik heb in 30 jaar geen keu aangeraakt”

Zaterdag is de open dag van Biljart Sociëteit 1977. De biljartclub ligt verscholen tussen bedrijfspanden en meubelzaken aan de Protonstraat. De reden van de open dag is een grondige verbouwing van de sociëteit.

“We bestaan al sinds 1977 maar dit pand hebben we begin jaren 80 betrokken”, aldus Jaap Koekoek van de Biljart Sociëteit 1977.

De 110 leden spelen er verschillende soorten biljart zoals libre, drie-banden en het nieuwe 5-ball. Rond de middag hebben zich al ruim tien potentiële nieuwe leden gemeld.

“Ik heb in 30 jaar geen keu aangeraakt maar nu ik werkloos ben geworden zoek ik een nieuw tijdverdrijf”, zegt Thijs die hier voor het eerst is.

“We zijn trots op de vier splinternieuwe biljarttafels, geleverd door de firma Bierling de Schepper”, aldus Jaap Koekoek. “Laat de mensen maar komen, we hebben nu ruimte genoeg”.

Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Biljart Sociëteit 1977 is een heel mooi initiatief, als ik in de buurt zou wonen werd ik meteen lid

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

46 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden