Categorieën: Sport

Donar op zoek naar spelverdeler

Basketbalclub Donar moet nog voor het begin van de competitie op zoek naar een spelverdeler. De Canadees Nik Cochran die daarvoor was aangetrokken, blijkt teveel last te hebben van zijn rug en keert terug naar eigen land.

Cochran moest de oefenwedstrijden al vanaf de kant toekijken. Onderzoek in het Martini Ziekenhuis heeft uitgewezen dat zijn blessure spelen op het hoogste niveau onmogelijk maakt.

De club hoopt op korte termijn een vervanger te kunnen presenteren.

André Huitenga

Bekijk reacties

  • Voor €50.000,- voor een seizoen doe ik het. Exclusief basketbalschoenen, want die heb ik al. Mijn dribbel is niet helemaal topniveau, maar met een beetje ondersteuning komt dat ook wel goed. Staat tegenover dat ik heel aardig kan passen en schieten. Nou, Donar, ik zou het wel weten, probleem opgelost!

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden