Categorieën: 112

Motorrijder heeft teveel haast

De politie heeft gisterochtend het rijbewijs van een 54-jarige motorrijder uit Kropswolde afgenomen na een forse snelheidsovertreding.

De motorrijder viel op omdat hij aan het bumperkleven was en ook onnodig links bleef rijden. Op de Beneluxweg in de stad mat een motoragent een gemiddelde snelheid van 128 kilometer per uur. Daar geldt een maximum snelheid van 70 kilometer.

Plotseling maakte de motorrijder een noodstop, omdat hij een radarauto van de politie in de berm zag staan. Hij werd vervolgens door de motoragent aan de kant van de weg gezet. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden