Foto: Yannick Martin
Trainer Erwin van de Looi neemt 19 spelers mee naar Schotland waar FC Groningen donderdag in de Europa League tegen Aberdeen speelt.
Het gaat om de doelmannen Padt, Van der Vlag en Sietsma, de verdedigers Kappelhof, Botteghin, Burnet, Van Nieff, Magnasco en Hateboer, de middenvelders Kieftenbeld, De Leeuw, Chery, Lindgren en Hiariej en de aanvallers Antonia, Hoesen, Kostic, Islamovic en Van der Velden.
De nieuwe aanwinst Van der Laan is nog niet wedstrijdfit en reist niet mee. De selectie van FC Groningen vertrekt woensdagochtend naar Schotland.
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…