Categorieën: Sport

FC Groningen met 19 spelers naar Aberdeen

Trainer Erwin van de Looi neemt 19 spelers mee naar Schotland waar FC Groningen donderdag in de Europa League tegen Aberdeen speelt.

Het gaat om de doelmannen Padt, Van der Vlag en Sietsma, de verdedigers Kappelhof, Botteghin, Burnet, Van Nieff, Magnasco en Hateboer, de middenvelders Kieftenbeld, De Leeuw, Chery, Lindgren en Hiariej en de aanvallers Antonia, Hoesen, Kostic, Islamovic en Van der Velden.

De nieuwe aanwinst Van der Laan is nog niet wedstrijdfit en reist niet mee. De selectie van FC Groningen vertrekt woensdagochtend naar Schotland.

Andor Heij

Recente berichten

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

36 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

51 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

1 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

5 uur geleden