Een 25-jarige Stadjer is dinsdagavond geboeid en al aan de Froukemaheerd uit een politieauto ontsnapt. Hij liet een kind in een huurauto achter.
De man was aangehouden omdat hij nog zeven dagen moest zitten vanwege openstaande boetes. Toen de agenten bezig waren opvang voor het kind te regelen, zag hij zijn kans schoon en ging er vandoor, terwijl zijn handen achter zijn rug waren geboeid.
De man heeft een licht getinte huidskleur en is ongeveer 1 meter 80 lang. Hij droeg bij zijn arrestatie een blauw trainingspak van Adidas. De politie roept mensen op om zich te melden wanneer ze hem zien.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
Leerling-agenten?