foto: Jordi Haverdings / 112groningen.nl
Zo’n 4500 fans volgenden zondagavond de verrichtingen van Oranje op het WK via een groot scherm op de Grote Markt. Nederland won de wedstrijd met 2-1.
Tijdens de rust werd het publiek vermaakt door een DJ en uiteraard was er na afloop van de wedstrijd ook nog even een feestje. Zover bekend zijn er geen vervelende incidenten geweest. De politie had de mensen van te voren gewaarschuwd om goed op hun spullen te letten.
Het is nog niet bekend of er weer een scherm op de Grote Markt mag staan als Oranje aanstaande zaterdag de kwartfinale speelt.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…