Foto: Ellen Grondijs
Veel stadjers ontvingen vandaag een e-mail die zogenaamd van de gemeente kwam. Het betrof een Engelstalige brief van een bankmanager uit Ivoorkust.
De gemeente stuurde vervolgens ook een mail aan de stadjers om uit te leggen dat er oneigenlijk gebruik was gemaakt van hun e-mailadressenbestand. Behalve het e-mailadres zouden er geen persoonlijke gegevens van de burgers in andere handen zijn gekomen en is er ook niet sprake van een virus.
De gemeente gaat stappen zetten om meer van dit soort spam-berichten te voorkomen en adviseert om de afzender van de foute mail te blokkeren.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…