Categorieën: Sport

GHHC naar overgangsklasse

De hockeyheren van GHHC promoveren naar de overgangsklasse.. Met twee overwinningen in een best of three waren zij te sterk voor tegenstander Leonidas uit Rotterdam.

Jeroen Wolters scoorde zondag in de laatste minuut de winnende treffer, de 3-2, uit een strafcorner. De thuisploeg won daarmee ook het tweede duel van Leonidas uit Rotterdam, in Zuid Holland wist GHHC al met 3-1 te winnen.

Het duel leek op verlenging uit te lopen, maar dankzij de tweede treffer van Wolters speelt GHHC volgend seizoen in de Overgangsklasse.

André Kuik

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden