FC Groningen heeft woensdagavond in de Euroborg het eerste duel in de strijd om een plek in de Europa League met 1-0 gewonnen van Vitesse. Verdediger Lorenzo Burnet scoorde vier minuten voor tijd op slimme wijze het enige doelpunt.
FC Groningen kroop na 13 minuten door het oog van de naald toen Christian Atsu voor Vitesse een strafschop miste. Doelman Marco Bizot redde fraai. Vitesse had het betere van het spel, maar wist niet te scoren.
De return is komende zaterdag in Arnhem. De winnaar moet het volgende week vermoedelijk opnemen tegen AZ. De Alkmaarders wonnen thuis het eerste duel tegen Heerenveen met 3-0. De winnaar van de play offs plaatst zich voor de voorrondes van de Europa League.
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Bekijk reacties
kom op knvb dit vuurwerk kan natuurlijk niet, ik zou een vooronderzoek instellen en FC Groningen hier als voorbeeld stellen tegenover ajsks en de FC hier een fikse boete voor geven