Categorieën: Sport

FC Groningen – AZ uitverkocht

De wedstrijd tussen FC Groningen en AZ, die zondag in het Euroborgstadion gespeeld wordt, is uitverkocht. Zaterdagochtend gingen de laatste kaarten over de toonbank.

Voor FC Groningen is de wedstrijd erg belangrijk, want er staat Europees voetbal op het spel. De eerste wedstrijd in Alkmaar eindigde in 0-0.

Vanwege de controle van de vele losse kaarten worden de fans opgeroepen om op tijd te komen om wachtrijen te voorkomen. De wedstrijd begint om 16.30 uur.

Andor Heij

Recente berichten

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden