Foto: Sebastiaan Scheffer
Een 40-jarige automobilist uit Groningen moest zondagmorgen zijn rijbewijs afgeven. De man was onder invloed van verslavende middelen.
De politie zag op de kruising Meeuwerderweg en de Meeuwerderbaan de man in een stilstaande auto zitten. Een 46-jarige vrouw uit Groningen zat naast hem. De bestuurder was onwel geworden. Hij had vermoedelijk een combinatie van alcohol en drugs gebruikt.
De man is aangehouden, maar werd per ambulance naar een ziekenhuis in Groningen overgebracht. In het ziekenhuis is een bloedproef afgenomen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Zat zeker bij Cafe Boone tussen andere ongure types.