Categorieën: 112

Stadjers bieden luidkeels drugs aan

Twee mannen van 51 en 42 jaar uit Groningen zijn vrijdagmiddag aangehouden omdat ze luidkeels drugs aanboden aan winkelend publiek op de bloemetjesmarkt.

Surveillerende agenten zagen en hoorden het, en controleerden het tweetal. Ze bleken zo’n zestig gram wiet bij zich te hebben. De overmoedige heren werden daarop aangehouden. De drugs zijn in beslag genomen en vernietigd.

Na overleg met het Openbaar Ministerie kregen de Stadjers een boete van zeventig Euro opgelegd.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Om te lachen. Boete 70 euro en voor honderden euro,s verkocht. Dat is justitie ten top. Wat zullen ze gelach en hebben de verkopers.

  • Kan de moderator van OogTV de reacties van Ardien die met "HET MONSTRUM" te maken hebben niet gewoon standaard blokkeren? Ik begin er zeer moe van te worden, omdat dit bij elk nieuwsbericht gebruikt wordt en niets bijdraagt aan de discussie.

    • Arjen,
      het enige wat iets bijdraagt aan HET MONSTRUM is geldgeldgeld en nog eens geldgeldgeld.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

6 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

7 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

8 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden