Categorieën: Nieuws

Familie mag standplaats overnemen

De gemeente gaat het standplaatsenbeleid aanpassen. Met ingang van dit jaar is het mogelijk dat familieleden van een standplaatshouder een vergunning krijgen om diens werk voort te zetten.

Het moet gaan om een zoon of dochter, schoonzoon of schoondochter, echtgenoot of geregistreerd partner van de kraamhouder. Bovendien moet de opvolger minimaal één jaar hebben meegewerkt in de bewuste kraam.

De vergunning wordt alleen verleend als de standplaatshouder overlijdt, stopt met werken of voor minstens 50 procent arbeidsongeschikt wordt.

Gert van Akkeren

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

8 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden