Foto: Jan-Paul Beukema - twitter.com/valkunst
De A28 richting Assen is zaterdagmiddag een tijdlang in beide richtingen afgesloten geweest voor het verkeer vanwege een ongeluk waarbij een paardentrailer betrokken was geraakt. Niemand raakte gewond.
Het ongeluk gebeurde rond 15.00 uur ter hoogte van Haren. Door nog onbekende oorzaak kantelde de trailer en kwam daarbij midden op de weg terecht. In de trailer zaten op dat moment twee paarden die door het ongeluk bekneld kwamen te zitten. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om hen te bevrijden. Rond 15.45 uur wisten de hulpverleners hier in te slagen. Volgens Martin Nuver van 112groningen.nl maken de paarden het op het eerste gezicht goed.
Vanwege het ongeluk ontstonden er lange files. Rond 16.15 uur kon de weg weer worden opengesteld.
De #A28 Groningen – Assen is tussen Groningen-Zuid en Haren dicht i.v.m. een gekantelde aanhangwagen.
— VID (@vid) April 19, 2014
Met de #parateME de A28 afgezet ivm een aanrijding waarbij een paardentrailer op de kant ligt. pic.twitter.com/r8KYNeBSdg
— wim (@wimprieve) April 19, 2014
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…