Categorieën: 112

Vier gewonden bij aanrijding taxibusje met bus

Bij een verkeersongeluk tussen een bus en een taxibusje, op de kruising Parkweg – Hoornsediep, zijn donderdagochtend vier kinderen lichtgewond geraakt. Bij de aanrijding kwam het taxibusje op z’n kant terecht.

“Het ongeluk vond rond 08.30 uur plaats”, vertelt woordvoerder Dirk Neef van de politie. “Hoe het ongeluk precies heeft kunnen gebeuren is nog onbekend, maar feit is dat op de kruising een lijnbus in botsing kwam met een invalidenbusje.”

Volgens Neef zijn de vier lichtgewonde kinderen allen inzittenden van het taxibusje. “Twee van hen zijn naar het ziekenhuis gebracht,” zegt Neef. Een bergingsbedrijf heeft het busje afgesleept. De lijnbus wordt afgesleept door het vervoersbedrijf. Het verkeer ondervond enige tijd hinder van het ongeval.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Het lijkt mij sterk als het op de kruising Hoendiep - Parkweg is voorgevallen.

    Hoornsediep - Parkweg lijkt mij aannemelijker.

  • Vind het een vreemd ongeluk. Dit kruispunt is redelijk overzichtelijk en voorzien van stoplichten. Je mag van 2 beroepschauffeurs verwachten dat ze elkaar toch wel tijdig gezien hebben. Wat zal iedereen geschrokken zijn.

  • Nou Rene

    Waar blijf je met je voorbeeldig rijgedrag, twee beroepschaffeurs waarvan er één zo goed als zeker door het rode licht gereden is of geen voorrang heeft verleent. Maar het zal de schuld van de ander wel weer zijn

  • Ben blij Klaas .....dat..... JIJ... als " beste stuurman" aan de kant..... de schuld op je wilt nemen...
    Hulde.... jij mag blijven ...(aan de kant) wel te verstaan....!!!

    • Nee René

      Ik zeg altijd dat iedereen en ander vanuit zijn eigen positie veroordeeld fietsers wijzen naar automobilisten buschaufeurs en visa versa kortom iedereen wijst naar elkaar. Maar jij doet voorkomen dat buschauffeurs voorbeeldige verkeersdeelnemers zijn en dat is niet zo

    • Wie zegt dat het aan de buschauffeur ligt? Op deze kruising zijn stoplichten, dus 1 van beide heeft door rood gereden en is schuldig. Dit kan de lijnbus zijn, maar ook net zo goed het busje.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

6 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

7 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

7 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

8 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

9 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

10 uur geleden