Categorieën: Nieuws

Schuldbemiddelaar stort mensen in problemen

Integraal, een bureau voor schuldbemiddeling en inkomensbeheer is failliet. De curator heeft 150 dossiers van klanten aangetroffen. Daarvan komen er 50 uit de stad

Het bureau had personeel in dienst en wilde uitbreiden, die kosten werden betaald met geld van cliënten. De rekeningen van cliënten werden echter niet betaald. De eigenaar heeft het faillissement zelf aangevraagd. Er is geen geld meer in kas. Integraal laat een spoor van ellende achter, volgens de curator is er op zijn minst sprake van onbehoorlijk bestuur.
Mensen die het toch al moeilijk hadden raken nog dieper in de problemen

De SP riep het stadsbestuur op om cliënten van het failliete bureau te helpen. Wethouder Dig Istha liet vandaag weten de slachtoffers te hulp te komen. De SP wil ook dat er een einde komt aan particuliere bureaus voor inkomensbeheer en daar gaat de wethouder over nadenken .

Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

  • Fijn,.. Hebben zelf nl. 3 keer bij de gemeente aangeklopt voor hulp, maar die kunnen zelf de hulpvraag al niet meer aan. Moesten maar terugkomen als we de schuldhulpverlening in moesten. Dan kom je wel bij zulke buro' s terecht. Vraag me af of ze voor deze mensen wel hulp kunnen bieden,..# triest

  • Complimenten hoe de koe bij de hoorns gepakt lijkt te worden. Gedupeerden uit de gemeente Groningen kunnen leefgeld krijgen van het GKB. Ik zou daar ook eens vragen voor hoeveel geld je eigenlijk staat genoteerd bij het BKR aan het schulden. (Dat kan hoop ik?)
    Nog een verzoek aan eventuele politici die dit lezen : Er zijn ook enkele gedupeerden buiten de stad. Maak aub gebruik van uw netwerk om te zorgen dat die mensen ook morgen al geholpen worden door de gemeente waar in ze wonen!

  • enkele gedupeerden buiten de stad die nog niet geholpen worden. (verschilt per gemeente)

  • ik zat ook bij die intregraal maar nu zeggen er komt hulp van alle kanten nou waar is die hulp dan iedereen die ik bel zegt nee en daar zit je dan met goed gedrag thuis zonder geld want ben al mijn geld kwijd en het duurt ook nog even voor ik weer geld krijg dus zo goed is het niet geregeld als ze zeggen de mensen krijgen hulp daar zakt mijn broek van af

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

43 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden