foto: Frank de Kleine / Flickr.com
Sinds vorig jaar zomer is er een paaldansvereniging actief in de stad. Het zijn de studenten van paaldansclub de Noordpole, onderdeel van de ACLO.
De paaldansers zijn begonnen met vier leden. Inmiddels telt de vereniging 65 paaldanseressen en staan 15 meiden op de wachtlijst.
Tot nu toe heeft één man zich gemeld om lid te worden. Hij hoort nog niet bij de club maar bestuurslid Anneke Kastelein hoopt dat dat snel zal gebeuren. “Het is toch de schroom die veel mannen hebben om lid te worden maar ik hoop dat hij zal doorzetten”.
Je kunt lid worden van de Noordpole als je studeert aan de RUG of de Hanzehogeschool.
Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…
Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Bekijk reacties
Voor mannen is zo'n paal tussen de benen ook iets minder prettig. Daar moet je een apart repertoir voor ontwikkelen. (Of een paaltoc)
ik vermoed dat jij je als vrijwilliger aanmeld Mac..??
men zal je vermoedelijk afwijzen..mac....met als argument..dat de grootste toc jou nog niet zou passen..!!
Je moet ze niet zo nieuwsgierig maken René.