Foto: Sebastiaan Scheffer
Treinreizigers tussen Groningen en Delfzijl/Roodeschool hebben woensdagmiddag te maken gehad met de gevolgen van een omvangrijke stroomstoring. Door de storing was er een tijdlang geen treinverkeer mogelijk.
“Rond 14.30 ontstond er een sein- en wisselstoring als gevolg van stroomuitval op het emplacement Groningen”, vertelt woordvoerder Jouke Schaafsma van ProRail. “Daardoor was er korte tijd in alle richtingen geen treinverkeer mogelijk. Na een kwartier was deze storing verholpen, maar de spoorwegovergangen op het baanvak tussen Waterhuizen-aansluiting en Sauwerd zitten nog dicht.”
Volgens Schaafsma gaan bij een stroomstoring uit veiligheidsoverwegingen de spoorwegovergangen automatisch dicht. “Een monteur gaat nu bij de overgangen langs om ze één voor één te resetten.”
Het treinverkeer in alle richtingen is inmiddels hervat. Reizigers moeten nog wel rekening houden met vertragingen.
Vanwege een stroomstoring tot nader bericht geen treinverkeer mogelijk tussen Groningen en Groningen Noord. We zetten bussen in.
— Arriva Nederland (@Arriva_NL) 19 maart 2014
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…