Categorieën: 112

Twee gewonden bij frontaal verkeersongeluk Korreweg

Bij een verkeersongeluk in de nacht van zaterdag op zondag op de Korreweg zijn twee automobilisten gewond geraakt. Ze zijn met ambulances overgebracht naar het ziekenhuis.

Het ongeluk gebeurde rond 01.45 uur, vlak voor de Gerrit Krol-brug. Eén van de automobilisten is door nog onduidelijke redenen op de verkeerde rijbaan terecht gekomen en botste frontaal op een tegenligger.

Behalve twee ambulances en de politie kwam ook de brandweer ter plaatse omdat er sprake zou zijn van een beknelling. Dat bleek uiteindelijk mee te vallen. Binnen een half uur konden de gewonden overgebracht worden naar het ziekenhuis. De politie heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak. Een bergingsbedrijf heeft de auto’s weggesleept.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

17 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

57 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden