Be Quick 1887 verloor zondagmiddag in de topklasse voor de zesde keer op rij. FC Lienden was in eigen huis met 4-2 te sterk. Be Quick blijft 14e staan, maar zag de marge met de veilige plekken groter worden.
FC Lienden was voor rust beter en kwam op een 2-0 voorsprong via Sonny Bosz en Erik van Eem. Brian Inge wist er na een half uur spelen 2-1 van te maken.
Na de pauze was Be Quick de bovenliggende partij. Inge zorgde in de 54e minuut voor de 2-2. In de slotfase ging het toch mis voor Be Quick. Van Eem en Milad Intezar maakten er 4-2 van.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…