Foto: Erwin Otten
Maikel Kieftenbeld is één duel geschorst voor de rode kaart die hij afgelopen zondag in de wedstrijd tegen SC Heerenveen opliep. De middenvelder van FC Groningen kan daarom woensdag niet spelen in de thuiswedstrijd tegen FC Twente.
Kieftenbeld kreeg enkele minuten voor rust rood nadat hij hands maakte in het strafschopgebied. Uit de penalty scoorde Heerenveen 0-3. Uiteindelijk verloor FC Groningen met 1-3.
Het duel tegen FC Twente van woensdag is een inhaalduel. De wedstrijd kon eerder niet doorgaan omdat het veld van de Euroborg na een sneeuwbui werd afgekeurd.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…