De politie heeft beelden van een overval op de Albert Heijn Supermarkt aan de Van Lenneplaan op YouTube gezet. De overval vond plaats op zaterdag 11 januari, ’s ochtends even na half negen.
Op de beelden is te zien hoe een blanke man met een gemiddeld postuur en donkere kleding de winkel binnenkomt. Hij bedreigt de medewerkster van de servicebalie met een vuurwapen en verdwijnt even later met een onbekend geldbedrag. Hij is nog altijd spoorloos.
De politie vraagt getuigen en mensen die de overvaller denken te herkennen, contact op te nemen.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
Ik heb de beelden gezien..
Het is de manager waarschijnlijk NU wel duidelijk, waar de camera's hergeplaatst moeten worden, zodat de personen nog beter in beeld kunnen worden gebracht.
De video werkt niet meer, je kunt hem nu bekijken via http://youtu.be/jhtI1auhY24