Categorieën: 112

Vrouw beroofd op Paterswoldseweg

Een 22-jarige Groningse is in de nacht van dinsdag op woensdag op de Paterswoldseweg door een nog onbekende man beroofd. Hij ging er met een tas van de vrouw vandoor en vluchtte via het Stadspark. De politie is op zoek naar getuigen.

De vrouw fietste rond 2.00 uur op het fietspad, toen een man haar ten hoogte van de Parkweg de weg versperde. Hij bedreigde haar met een mes en pakte haar tas af.

Het gaat om een negroïde man van ongeveer 1 meter 75 lang. Hij had een slank postuur en kort, zwart haar. Hij droeg een donkere jas en blauwe spijkerbroek.

Menno van Duinen

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden